Június

Ballagás_2014 007    Ballagás_2014 015

Ballagás_2014 009   Ballagás_2014 018

Nyári tábor:

Iskolánk 8. osztályosai az Erzsébet program keretében június elején 3 napot töltöttek Zánkán.

A tanév befejezése utáni héten a gyerekek napközis táborban pihenhették ki az év végi hajrát. Voltak állatsimogatáson, moziban, fürödni az agárdi termálfürdőben, a forrásnál…stb.

Júliusban 2 Erzsébet tábori turnus nyaralt Zánkán. Egy 10 fős csoport tematikus táborban, majd 35 gyermek, alsós és felsős (4-8. osztály) vegyesen az Igazolt hiányzás mottójú turnus keretében. A programok itt is változatosak voltak: táncház, kézműves foglalkozás, bátorságpróba, sportvetélkedők, Ki mit tud? , diszkó, rajzverseny, játékos vetélkedők és persze fürdőzés a Balatonban.

A július programokban igazán gazdag volt, mert tanulóink közül sokan részt vehettek (40 fő) a Hungaroringen a Forma 1-es szabadedzésen.

Ezen kívül volt még külsős, illetve  önkormányzat által szervezett táborok: Hittan, Tűzoltó , Csajos,  Foci és Média tábor.

A szeptember is tartogat még egy Erzsébet tábort a 3. osztályosoknak.